Sadece Haber
booked.net


#logo-container img { max-width: 100%; height: auto; }

Anadolu Ateşi’nden Beşiktaş’ta Görsel Şölen

Beşiktaş’ta görev yapan öğretmenler etkinliğe aileleriyle birlikte katıldı. 20 yıldır ülkemizi tüm dünyada başarıyla temsil eden dans topluluğu Anadolu Ateşi,…Beşiktaş’ta görev yapan öğretmenler etkinliğe aileleriyle birlikte katıldı. 20 yıldır ülkemizi tüm dünyada başarıyla temsil eden dans topluluğu Anadolu Ateşi, belediyenin düzenlediği kutlama etkinliği kapsamında Mustafa Kemal Merkezi’nde sahnedeydi. Anadolu Ateşi’nin renkli ve coşkulu dans gösterileri salonu dolduran izleyiciler tarafından beğeniyle karşılandı. Konuklarımız gece boyunca alkışlarla ritim tutarak gösteriye eşlik etti.

Gösteri öncesinde konuşma yapan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutladı. Başkan Akpolat ayrıca şehit olan ve atanamayan bütün öğretmenlerin de bu anlamlı gününü kutlayarak sözlerine şöyle devam etti: “Beşiktaş’ta yaşayan bütün komşularımızın yanında olmaya çalışıyoruz. Göreve gelir gelmez hızlıca Beşiktaş Akademi’yi kurduk. Lise ve üniversiteye hazırlık kurslarını başlattık. Akademi yaklaşık 17 derslik ve bin öğrenci kapasiteli. Göreve gelirken öğrencileri alışveriş merkezlerinin yemek katlarına hapsetmeyeceğiz dedik. Öğretmenlerimiz ise bizim başımızın tacı. Göreve geldiğimiz günden buyana okulların sorunları bize iletildiğinde çalışma arkadaşlarımla birlikte çözmeye çalışıyoruz. Hepimiz çocuklarımızın daha iyi bir geleceğe sahip olmasını istiyoruz. Öğretmenler bu ülkenin geleceği için çalışırken biz de her zaman öğretmenlerin yanında olacağız. Zorlukları atlatmanın temel motivasyonu dayanışma olacaktır. Beşiktaş’ta eğitim kurumları bizim en büyük doğal paydaşlarımızdır. Mesleğini hakkıyla yapan tüm öğretmenlerimizin öğretmeler gününü kutluyorum.”

Gösteri sonrasında muhteşem performansları için Anadolu Ateşi ekibine teşekkür eden Akpolat, dans topluluğu adına Tema Vakfı’na yapılan fidan bağışı plaketini Anadolu Ateşi Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan’a takdim etti.

Yorumlar