Sadece Haber
booked.net


#logo-container img { max-width: 100%; height: auto; }

Başkan Rıza Akpolat Tema Vakfı’na Fidan Bağışında Bulundu

Başkan Rıza Akpolat Tema Vakfı’na Fidan Bağışında Bulundu Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, orman yangınlarında hasar gören alanların tekrar eski…Başkan Rıza Akpolat Tema Vakfı’na Fidan Bağışında Bulundu

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, orman yangınlarında hasar gören alanların tekrar eski haline hızlı bir şekilde dönebilmesi için Tema Vakfı’na fidan bağışında bulundu..


Türkiye, günlerdir ülkenin farklı noktalarında ortaya çıkan orman yangınlarıyla mücadele ediyor. Antalya’nın Manavgat İlçesi’nde ormanlık alanda çıkan ve ülkenin birçok farklı bölgesinde de eş zamanlı olarak görülmeye başlayan yangınları durdurmak adına vatandaşlarımız seferber oldu. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Beşiktaş Belediyesi olarak yangınlar karşısında her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.

Başkan Akpolat daha sonra yangında zarar gören yerlerin tekrar yeşil bir alana kavuşması için Tema Vakfı’na fidan bağışında bulunduğunu kaydederek şu mesajı paylaştı: “Ülkemizde pek çok ayrı noktada çıkan orman yangınlarında zarar gören bölgelerin tekrar ağaçlandırılması için Tema Vakfı’nın başlattığı kampanyaya ben de katıldım. Sizleri de fidan bağışına davet ediyorum. Yaraları hep beraber saralım.”

Yorumlar